НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Верес разгромил Ингулец ###

Верес разгромил Ингулец
Забивши ще до перерви чотири м`ячі у ворота «Інгульця», команда НК «Верес» здобула сьому у чемпіонаті і другу поспіль розгромну перемогу.
До очного протистояння у рамках дев'ятого туру чемпіонату Першої ліги суперники підійшли з різним настроєм. Команда Народного Клубу «Верес» прагнула продовжити семиматчеву переможну серію на власному полі. Востаннє на «Авангарді» рівняни втрачали очки ще 2-го квітня цього року у матчі з «Буковиною». Гості ж приїхали до Рівного, маючи лише одну перемогу в останніх восьми матчах.
Інтриги протистоянню додала присутність у стартовому складі гостей Микити Ткачова, який у минулому сезоні був капітаном команди НК «Верес». Інший уродженець Рівненщини, Микола Коляда, опинився у запасі.
Володимир Мазяр не став міняти переможний склад, який здобув феєричну перемогу у Горішніх Плавнях. Вдруге поспіль в основі вийшов Євген Неплях, зліва у півзахисті замість Ростислава Волошиновича знову з'явився Сергій Герасимець, а на вістрі атаки – Дмитро Козьбан.
Господарі мали шанс вийти вперед у рахунку вже на 5-й хвилині гри. Антон Котляр чудово виконав штрафний, але Сергій Борзенко трохи не встиг на передачу партнера.
Гості відповіли ударом над перекладиною від Максима Покотилюка. Ще гостріший момент петровці створили ближче до середини тайму. Постріл Владислава Ковтуна зумів парирувати Богдан Когут.
Вистоявши під таким натиском, господарі організували гол. Антон Котляр виконав кутовий з правого флангу, а Сергій Герасимець у боротьбі з Денисом Бобровим та Келвіном Нваморою доправив м'яча у сітку – 1:0.
Після голу пішла більш відкрита гра. І вже знову Богдану Когуту довелося рятувати команду після виходу віч-на-віч Келвіна Нвамори.
Ще хвилина і рахунок став – 2:0 на користь господарів. Руслан Степанюк вдало зіграв на підборі після того, як гості, здавалося б, ліквідували загрозу біля своїх воріт. Дмитро Козьбан зіграв направо на Антона Котляра, а простріл від хавбека ударом вже у порожні ворота зумкнув Сергій Борзенко.
Третій гол у ворота «Інгульця» організував Борис Орловський. Він красиво обіграв опонента і виконав простріл вздовж лінії воріт, який замкнув екс-»вересівець» Микита Ткачов. Автогол і – 3:0 на користь НК «Верес».
Ще до перерви рівняни довели рахунок до непристойного. Дмитро Козьбан в контратаці вивів Руслана Степанюка віч-на-віч із Денисом Бобровим. Голкіпер «Інгульця» збив нападника у власному штрафному майданчику. Пенальті чітко реалізував сам постраждалий – 4:0!
Після перерви атакувальний футбол продовжився. Після удару Ніки Сітчінави м'яч "лизнув» поперечину воріт Богдана Когута. А супер постріл з льоту Руслана Степанюка відбив Денис Бобров.
Сергій Алексанов випробував на міцність стійку воріт НК «Верес». А біля протилежних воріт ще два моменти втратив Руслан Степанюк. Обидва рази гостей врятував воротар.
До завершення поєдинку команди ще кілька разів обмінялися моментами, втім рахунок на табло більше не змінювався. У підсумку команда НК «Верес» здобула свою вже сьому перемогу у чемпіонаті.
НК «Верес» - «Інгулець» - 4:0 (4:0)
Голи: Герасимець (22), Борзенко (31), Ткачов (43, автогол), Степанюк (45+2, з пенальті).
НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Неплях, Западня, Орловський (Коблюк, 80), Кучеров, Котляр, Герасимець (Волошинович, 68), Степанюк, Козьбан (Сікорський, 62).
«Інгулець»: Бобров, Даценко, Ткачов, Запорожець, Шарко, Дячук (Алексанов, 58), Ковтун, Кретов, Сітчінава, Покотилюк (Клімаков, 67), Нвамора.
Попередження: Запорожець (29), Бобров (45+2), Ткачов (52).